Wisła Kraków przegrywa z III-ligową Olimpią i żegna się z Pucharem Polski

W ostatnim czasie Wisła Kraków gra wyjątkowo słabo, o czym świadczy jej ostatni mecz w Pucharze Polski z drużyną z III ligi – Olimpią Grudziądz. „Biała Gwiazda” przegrała z Olimpią 3:5 po rzutach karnych, żegnając się z dalszymi rozgrywkami.

Zawodnicy Wisły Kraków zmagali się ze swoim rywalem od samego początku spotkania. Olimpia już w drugiej minucie meczu uzyskała nad swoim rywalem przewagę, strzelając bramkę po rzucie z autu. Krakowianie przez całą pierwszą połowę starali się nadrobić straty, aby przynajmniej wyrównać wynik. Jednak defensywa Olimpii okazała się bardzo skuteczna.

Wisła Kraków wyrównuje z Olimpią w drugiej połowie, ale przegrywa w rzutach karnych

W 57 minucie meczu gola dla Wisły strzelił Momo Cisse, tym samym wyrównując wynik z zawodnikami Grudziądza. Po zdobytej bramce drużyna Wisły nieco ożyła i wydawało się, że pójdzie za ciosem, strzelając Olimpii kolejne bramki. Jednakże rywale ponownie pokazali, że ich obrona wcale nie jest taka łatwa do spenetrowania przez zawodników z Krakowa.

Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, co doprowadziło do dogrywki, podczas której żadnej z drużyn nie udało się uzyskać przewagi. W rezultacie doszło do rzutów karnych. A to z kolei doprowadziło do zwycięstwa Olimpii Grudziądz, która wygrała z Wisłą Kraków 5:3, tym samym eliminując Krakowian z rozgrywek o Puchar Polski.

Więcej newsów na temat Wisły Kraków, a także najnowsze wiadomości z Małopolski, możesz znaleźć na www.malopolskainfo.pl.