Jubiler Łodzińscy Kraków – Promocja – 20% na obrączki ślubne

Jubiler Łodzińscy Kraków – Promocja – 20% na obrączki ślubne

Marka Jubiler Łodzińscy przygotowała dla swoich klientów wyjątkową promocję obowiązującą zarówno w krakowskich salonach stacjonarnych, jak i sklepie internetowym. Upoważnia ona do zakupu wybranych obrączek ślubnych z rabatem wynoszącym aż 20%! To wyjątkowa okazja, by stać się właścicielem jednych z najbardziej cenionych wyrobów biżuteryjnych na polskim rynku!

Przyglądając się tegorocznym trendom ślubnym, można zauważyć wyraźny powrót do minimalizmu i prostych, bardzo klasycznych form. Delikatne obrączki wykonane z żółtego złota to bez wątpienia najczęstszy wybór par młodych odwiedzających salony Jubiler Łodzińscy. Nic w tym dziwnego, w końcu jest to najbardziej uniwersalny i ponadczasowy model, który będzie wyglądał dobrze w każdej stylizacji. Nie oznacza to jednak, że obrączka ślubna musi być prostym krążkiem. Coraz więcej osób decyduje się również na zakup egzemplarzy wykonanych z połączenia kilku kolorów złota lub ozdobionych dużą ilością kamieni szlachetnych.

Na jaki model obrączek się zdecydować?

Salony Jubiler Łodzińscy oferują ogromny wybór modeli obrączek ślubnych z promocją, zarówno tych prostych, jak i odznaczających się znacznie nowocześniejszą formą. Znajdziemy tu modele w kilku kolorach złota (żółtym, białym oraz różowym), a także stal oraz elementy z włókna węglowego. Większość obrączek wykonana została ze złota próby 585, dzięki czemu charakteryzują się one nie tylko pięknym blaskiem, ale i wytrzymałością na ścieranie i zadrapania, co jest bardzo ważne w przypadku biżuterii noszonej na co dzień. Obrączki dostępne w salonach Jubiler Łodzińscy to również ciekawe i nieoczywiste modele powstałe z połączenia trzech kolorów złota lub bogato zdobione kamieniami szlachetnymi.

Promocyjna oferta zakupu obrączek ślubnych

Skorzystanie z promocji na obrączki ślubne w salonach Jubiler Łodzińscy jest wyjątkowo proste. Wystarczy udać się do jednego z salonów stacjonarnych, wybrać interesujący nas model obrączek, a na koniec podać sprzedawcy hasło: LOVE. Upoważnia ono do skorzystania ze zniżki w wysokości 20% na dowolne obrączki ślubne. Z promocji można skorzystać również kupując w sklepie internetowym marki Łodzińscy, gdzie w trakcie finalizacji zamówienia wpisujemy ten sam kod.

Rabat - 20% na obrączki ślubne

W trakcie gorączkowych przygotowań ślubnych nie zapominajmy jednak o tym, że obrączki nie powinny być tylko ładne i dopasowane do naszego stylu. Równie ważna jest wygoda ich noszenia oraz jakość wykonania. Jednym z istotniejszych aspektów zakupu każdej biżuterii, w tym obrączek ślubnych jest idealne dopasowanie rozmiaru. Wybrany przez nas egzemplarz powinien swobodnie spoczywać u nasady palca, tak by nie spadał ani nie klinował się. W ten sposób przedłużymy żywotność obrączki i zapobiegniemy jej przypadkowemu zgubieniu. Istotne porady na temat doboru rozmiaru klasycznych obrączek ślubnych oraz interesujące ciekawostki znajdziemy na blogu marki Jubiler Łodzińscy, gdzie regularnie dodawane są wpisy na temat biżuterii.

Krakowskie salony stacjonarne Jubiler Łodzińscy objęte promocją znajdziemy w:

  • CH Serenada

  • Galerii Bronowice.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej promocji, która nie zdarza się zbyt często, a może być idealna okazją do nabycia wysokogatunkowych obrączek ślubnych w zdecydowanie niższej cenie!