Zaalarmowany 22-latek z siekierą sieje chaos w krakowskim sklepie wielkopowierzchniowym

Zaalarmowany 22-latek z siekierą sieje chaos w krakowskim sklepie wielkopowierzchniowym

Młody mężczyzna, mający zaledwie 22 lata, został aresztowany po tym, jak został zauważony podczas biegania z siekierą w ręce wewnątrz jednego z krakowskich supermarketów. Został on ostatecznie unieszkodliwiony przez policję, która musiała zainterweniować w tej niecodziennej sytuacji.

Incydent miał miejsce w środku dnia, w środę, w popularnym sklepie Castorama, znajdującym się na terenie krakowskich Bronowic. To właśnie tam jeden z pracowników zauważył niepokojące zachowanie młodego klienta, który na ekranie monitoringu pojawił się z siekierą w ręku.

Tytuł: Zagrożenie w sklepie: 22-letni mężczyzna trzymający siekierę. Mężczyzna, zdaniem świadków, wydawał się być niezwykle pobudzony i bez namysłu zrzucał różne produkty ze sklepowych półek. Personel sklepu natychmiast wezwał pomoc policyjną, jednocześnie ewakuując wszystkich obecnych tam klientów, aby zapewnić ich bezpieczeństwo.

Na miejscu, przed budynkiem sklepu, funkcjonariusze zastali podejrzewanego 22-latka. Obok niego leżała siekiera – narzędzie jego niecodziennego zachowania. Mężczyzna nadal wydawał się być w stanie silnego podniecenia i ignorował wszelkie polecenia mundurowych, co zmusiło ich do jego obezwładnienia.

Unieszkodliwiony mężczyzna został aresztowany przez policję i natychmiast przewieziony do szpitala na dokładne badania. Wszystkie dalsze czynności procesowe z udziałem tego młodego człowieka mają zostać przeprowadzone w najbliższy czwartek.