Ekscytujące Święto Małopolski w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie – weź udział za darmo!

Ekscytujące Święto Małopolski w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie – weź udział za darmo!

Niesamowita, wielka impreza jest planowana na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w sercu Krakowa. Nie możecie przegapić tej okazji, aby dołączyć do nas w kolejnej edycji Święta Małopolski!

9 czerwca, zaczynając od 12:00, rozpocznie się zaplanowane dla tego roku Święto Małopolski. Organizatorzy wydarzenia zadbali o mnóstwo atrakcji, gwarantując, że żadnemu z uczestników nie grozi nuda! Wśród licznych działań jednym z nich będzie gra terenowa pełna niespodziewanych zwrotów akcji, gdzie ich uczestnicy będą musieli odnaleźć tajemniczy Kryształ Czasu, rywalizując równocześnie o nagrody i napotykając po drodze znane postacie.

Sześćdziesiąt obszarów aktywności nauczy gości różnych umiejętności – począwszy od wyrobu obwarzanków i moskoli, malowania tradycyjnych zalipiańskich wzorów, a kończąc na podstawach kuchni molekularnej oraz drukowania 3D. Święto Małopolski to również doskonała okazja do spotkania z prawdziwymi superbohaterami: policjantami, ratownikami medycznymi, strażakami czy GOPR-owcami. W programie przewidziano wiele pokazów technik ratowniczych oraz sprzętu używanego przez służby ratunkowe.

Wśród dziesiątek gier i zabaw, takich jak planszówki, megastatki, ping pong, czy hokej na trawie, każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotowano stanowiska z symulatorami i konsolami do gier wideo, gdzie będzie można spróbować sił zarówno w najnowszych hitach, jak i w klasycznych grach elektronicznych. Dla fanów Hobby Horse organizatorzy przygotowali szalone wyścigi z przeszkodami a dla starszych dzieci gigadmuchańce.

Dodatkowo można będzie podziwiać magiczne sztuczki prezentowane przez znanego iluzjonistę i finalistę Mam Talent Adriana Prusa. Dla łakomczuchów przygotowano strefę gastronomiczną z food truckami, słodkości z ciężarówki Wawel Truck, a także balon Małopolskiej Organizacji Turystycznej. Wstęp do Muzeum Lotnictwa Polskiego będzie bezpłatny i dostępne będą konkursy z nagrodami w postaci biletów do Energylandii. Na koniec, muzycznym akcentem będą koncerty Kayah, Sary James i Orkiestry Reprezentacyjnej Akademii Górniczo-Hutniczej.

Wstęp na to niezapomniane wydarzenie jest wolny! Dołączcie do nas 9 czerwca w Muzeum Lotnictwa Polskiego!