Straszny wypadek samochodowy w Krakowie. Pojazd doszczętnie zniszczony

Straszny wypadek samochodowy w Krakowie. Pojazd doszczętnie zniszczony

Mrożące krew w żyłach zdarzenie miało miejsce pod osłoną nocy, pomiędzy poniedziałkiem a wtorkiem, na ulicach Krakowa. Doszło do niego, gdy samochód osobowy ze zbyt dużą prędkością uderzył w słup świetlny. W wyniku tego tragicznego incydentu kierujący pojazdem został przewieziony do najbliższego szpitala.

Informacje o zaistniałym nocnym wypadku przekazały służby ratownicze z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 4, które zaraz po otrzymaniu zgłoszenia, nieco po północy, natychmiast przybyły na miejsce zdarzenia – ulicę Gustawa Herlinga-Grudzińskiego w Krakowie.

Zostali oni postawieni przed skomplikowanym zadaniem wydobycia poszkodowanego z wraku samochodu. Wykorzystali do tego specjalistyczne narzędzia hydrauliczne, które umożliwiły im dotarcie do rannego mężczyzny. Następnie, starannie umieszczając go na desce ortopedycznej, przeprowadzili ewakuację z zniszczonego pojazdu.

Poszkodowany kierowca, z licznymi złamaniami, został natychmiast przetransportowany do szpitala, gdzie podjęto natychmiastowe działania medyczne mające na celu stabilizację jego stanu zdrowia.