Ekspansja Traficaru na krakowski rynek hulajnóg elektrycznych

Ekspansja Traficaru na krakowski rynek hulajnóg elektrycznych

Ruch uliczny Krakowa wzbogaci się o 1000 nowych pojazdów, które będą dostępne dla mieszkańców od dzisiaj. Traficar, znana firma z branży transportowej, wprowadza do miasta swoją innowacyjną usługę wynajmu hulajnóg elektrycznych. Ceny zostaną ustalone na bardzo przystępnym poziomie – za minutę jazdy klienci będą płacić jedynie 0,49 zł, natomiast każda minuta postoju będzie kosztować ich 0,20 zł.

W skład nowego taboru wchodzi aż tysiąc jednośladów na prąd, co na pewno zwiększy atrakcyjność Krakowa jako miasta przyjaznego dla ekologicznego transportu. Te nowoczesne i ekologiczne pojazdy stanowić będą ciekawą alternatywę dla tradycyjnych środków komunikacji miejskiej.

Wyjątkowo proste i intuicyjne korzystanie z tych pojazdów to zasługa aplikacji mobilnej Traficar. Dzięki niej użytkownicy będą mogli szybko i łatwo wynająć hulajnogę, a całkowity koszt usługi będzie automatycznie obliczany i naliczany w czasie rzeczywistym. Aplikacja jest dostępna do pobrania w dwóch najpopularniejszych sklepach z aplikacjami – Google Play i App Store.