Mieszkańcy Krakowa będą mieli okazję skorzystać z dmuchanego toru przeszkód na lokalnym basenie

Mieszkańcy Krakowa będą mieli okazję skorzystać z dmuchanego toru przeszkód na lokalnym basenie

W nadchodzącym tygodniu, mieszkańcom Krakowa zostanie zaproponowana niecodzienna atrakcja na pływalni zlokalizowanej przy ulicy Filipa Eisenberga 4. Będą mieli możliwość sprawdzenia swojej zręczności i siły na specjalnie przygotowanym dmuchanym torze przeszkód. Wszystko to w ramach standardowej opłaty za wejście na obiekt.

Dmuchana przeszkodowa trasa ma długość 17 metrów i zostanie rozmieszczona na głównym, sportowym basenie, którego głębokość wynosi od 130 do 180 centymetrów. Z jej udogodnień mogą skorzystać wszystkie dzieci powyżej sześciu lat, młodzież oraz wszyscy dorośli, którzy posiadają umiejętność pływania.

Maluchy oraz osoby mniej doświadczone w aktywnościach wodnych również nie będą się nudzić. Dla nich przygotowano zjeżdżalnię oraz różnych rozmiarów elementy do gry w koszykówkę i siatkówkę wodną. Te dodatkowe atrakcje znajdują się na basenie rekreacyjnym o głębokości od 80 do 120 centymetrów. Ponadto, na terenie pływalni dostępne jest także niewielkie jacuzzi oraz brodzik dla najmłodszych.

W tym obiekcie pływanie odbywa się w czepkach, które są obowiązkowe dla wszystkich. W przypadku dzieci do 13 roku życia, wejście na teren basenu możliwe jest tylko pod opieką osoby pełnoletniej.

Dmuchany tor przeszkód oraz inne atrakcje tej samej rodzaju będą dostępne dla wszystkich zainteresowanych przez cały tydzień od 12 do 18 lutego, w godzinach pracy obiektu. Czyli od poniedziałku do piątku od godziny 06:00 do 22:30 oraz w weekendy – od godziny 08:00 do 22:00. Przed planowanym przyjściem zaleca się jednak zapoznanie się z harmonogramem.