Mini Melts Kraków Run: wielkie emocje dla najmłodszych biegaczy

Mini Melts Kraków Run: wielkie emocje dla najmłodszych biegaczy

W przeddzień 9. Cracovia Półmaratonu Królewskiego, który jest zaplanowany na niedzielę 8 października, najmłodsi entuzjaści biegania wezmą udział w Mini Melts Kraków Run. Impreza dla dzieci, mająca miejsce w sobotę 7 października, jak i sam półmaraton, przewidziana jest do startu w rejonie Tauron Areny Kraków. Rejestracja online do udziału w tej wyjątkowej imprezie sportowej zamyka się we wtorek, 26 września. Po tym dniu możliwość zapisania się na zawody będzie dostępna tylko i wyłącznie w biurze zawodów, jednak tylko pod pewnymi warunkami.

Udział w Mini Melts Kraków Run mogą wziąć dzieci w wieku od 3 do 13 lat (roczniki od 2010 do 2020), dla których organizatorzy przygotowali aż pięć różnych kategorii wiekowych oraz dystansów. Limit miejsc wynosi 2000 i tylko tyle najmłodszych biegaczy będzie mogło wystartować. Zgłoszenia są przyjmowane przez internet za pośrednictwem specjalnego formularza na stronie wydarzenia, a termin zgłoszeń online upływa właśnie 26 września.

Dodatkowo, możliwość zgłoszenia uczestnictwa w zawodach będzie dostępna w biurze zawodów 6 października, czyli dzień przed imprezą. Ta opcja będzie jednak dostępna jedynie w sytuacji, gdy limity startujących nie zostaną w pełni wykorzystane podczas procesu zgłoszeń online.