Nieoczekiwana interwencja strażników miejskich w Nowej Hucie zakończona podwójnym mandatem

Nieoczekiwana interwencja strażników miejskich w Nowej Hucie zakończona podwójnym mandatem

Kilka dni temu, Stróżowie prawa z Nowej Huty zgłosili przypadek nietypowej interwencji, którą musieli przeprowadzić. Zakończyło się to nałożeniem dwóch mandatów karnych.

Rzecz miała miejsce w jednym z wieżowców w Nowej Hucie. Jak opisują strażnicy, dźwięki dochodzące z klatki schodowej zaintrygowały pewną mieszankę. Mimo zaawansowanej godziny, kobieta postanowiła zbadać, co jest źródłem tych dźwięków.

Po otwarciu drzwi i spojrzeniu na półpiętro niżej, była zszokowana tym, co ujrzała. Przyłapała mężczyznę i kobietę, którzy „na balustradzie schodów wykonywali z pasją skomplikowane ćwiczenia gimnastyczne”. Jak twierdzą przedstawiciele straży miejskiej – było jasne jak na dłoni, że to nie była żadna forma sportu. W rezultacie mieszkanka zdecydowała się wezwać straż miejską, dzwoniąc na numer 986.

Przybyli na miejsce strażnicy miejscy stali przed wyzwaniem nietypowej interwencji. Mimo to udało im się zakończyć „miłosne igraszki” pary, nałożeniem dwóch mandatów karnych. Strażnicy z Nowej Huty nie ujawnili jednak, czy nałożone mandaty były tej samej wartości.