Rozpoczęcie Festiwalu Otwarcia Teatralnego Instytutu Młodych w Krakowie 23 listopada

Rozpoczęcie Festiwalu Otwarcia Teatralnego Instytutu Młodych w Krakowie 23 listopada

Teatralny Instytut Młodych, w ramach swoich działań ukierunkowanych na rozjaśnienie listopadowych dni, daje początek Festiwalowi Otwarcia. Zostanie on zainaugurowany 23 listopada i przewiduje szereg atrakcji dla miłośników sztuki teatralnej. Uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję obejrzenia gościnnych spektakli, a także premier wystawianych przez TIM. Dodatkowo, zaproszeni zostaną do wzięcia udziału w czytaniach performatywnych oraz angażujących dyskusjach na temat współczesnej sceny teatralnej dla młodzieży.

Spektakle i czytania performatywne, które będą prezentowane podczas festiwalu, skierowane są głównie do starszej młodzieży. Niektóre z wydarzeń będą uzupełniane warsztatami, a innym towarzyszyć będą spotkania z twórcami. Chcemy zaznaczyć, że festiwal jest otwarty dla wszelkich grup odbiorców – zarówno grup szkolnych, jak i indywidualnych widzów. Zapraszamy młodzież, ale również ich rodziców i nauczycieli.

Mocno wierzymy, że te cztery listopadowe dni stanowić będą doskonałą okazję do spotkania, rozmowy i przede wszystkim oglądania spektakli z różnych regionów Polski. Czekamy na was z niecierpliwością!