Świętuj pasję do jazdy na rowerze podczas Rodzinnego Rajdu Rowerowego w Skale

Świętuj pasję do jazdy na rowerze podczas Rodzinnego Rajdu Rowerowego w Skale

Każdego, kto nie może sobie wyobrazić dnia bez roweru, zapraszamy na wydarzenie roku – Rodzinny Rajd Rowerowy w Skale. Każdy, niezależnie od wieku czy umiejętności, znajdzie tu coś dla siebie, a najbliższa edycja przyniesie jeszcze więcej możliwości dla amatorów dwóch kółek. Poza znanymi i lubianymi trasami dla rodzin i najmłodszych, tym razem organizatorzy przygotowali także specjalną propozycję dla miłośników kolarstwa szosowego.

Zaproszenie do rajdu to nie tylko szansa na aktywne spędzenie czasu, ale także niepowtarzalna okazja do zmierzenia się z prawdziwymi mistrzami kolarstwa. Wśród uczestników znajdą się zawodnicy ze Skały, tacy jak Karol Domagalski czy Szymon Tracz. Każdy ma szansę spróbować swoich sił w rywalizacji z nimi oraz innymi miłośnikami rowerów na specjalnie zaplanowanych górskich premiach na trasie rajdu. A aby dodatkowo zmotywować uczestników, organizatorzy przygotowali wiele atrakcyjnych nagród!

Podczas wydarzenia dostępne będą trzy różne trasy: rodzinna o długości 25 kilometrów, dziecięca – 4 kilometry oraz profesjonalna, zaprojektowana specjalnie dla kolarzy szosowych, która liczy aż 100 kilometrów i obejmuje dwie górskie premie.

Ale to nie wszystko, co czeka na uczestników tego wyjątkowego wydarzenia. Dla najmłodszych gości przygotowano atrakcje takie jak piana party czy festiwal kolorów. Ponadto, dzięki loterii fantowej każdy ma szansę na zgarnięcie ciekawych nagród!