Motorowi entuzjaści krakowskiego MotoSerca 2024 organizują unikalne wydarzenie w Galerii Kazimierz

Motorowi entuzjaści krakowskiego MotoSerca 2024 organizują unikalne wydarzenie w Galerii Kazimierz

Mamy przyjemność zapowiedzieć kolejne unikalne wydarzenie, MotoSerce 2024, które odbędzie się przed Galerią Kazimierz i będzie gromadziło miłośników motocykli. Wydarzenie to jest częścią szerszej akcji charytatywnej, której kluczowym elementem jest paradna jazda ulicami Krakowa.

Motoserce Kraków 2024 stanowi część ogólnopolskiej inicjatywy krwiodawstwa, prowadzonej przez kluby motocyklowe skupione w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych, które działają na terenie całego kraju. Lokalna edycja tego wydarzenia jest realizowana od początku przez Klub Motocyklowy „Rebels Of Road MC Poland”, a pomoc w organizacji od trzech lat świadczy także Stowarzyszenie Motocyklowe „MotoMikołaje Kraków”.

Najbliższa edycja tego wydarzenia planowana jest na sobotę, 15 czerwca i odbędzie się przed Galerią Kazimierz (od strony Wisły). Będzie ona obejmować nie tylko promowanie idei krwiodawstwa, ale również zapewni uczestnikom doskonałą zabawę.

Organizatorzy, rok po roku, pragną zwrócić uwagę społeczeństwa na niezwykle ważny problem niedoboru krwi, zwłaszcza w okresie letnim. Jak podkreślają: „Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że krew jest towarem luksusowym i doskonale wiemy jak bardzo jest nam potrzebna. Wiosna, a szczególnie lato, to czas, gdy brakuje jej najbardziej. Oddając ją regularnie, będziemy mieć moralne prawo oczekiwać jej w nagłych wypadkach”.