Tani laptop? Kup urządzenie poleasingowe!

Tani laptop? Kup urządzenie poleasingowe!

Czy warto kupić używany, tani komputer? Rosnąca popularność laptopów poleasingowych dowodzi, że coraz więcej rodaków uważa, że tak! Jako popularny sklep z komputerami poleasingowymi w okolicach Krakowa obserwujemy znaczący wzrost liczby odwiedzających nas klientów. Z racji tego, że o komputerach poleasingowych wiemy wszystko, z przyjemnością przedstawimy Ci wszystkie argumenty za i przeciw laptopom poleasingowym.

Co to jest laptop poleasingowy?

Laptop poleasingowy to komputer przenośny, który był używany (zwykle przez 2-3 lata) w firmie. Po zakończeniu umowy leasingu (wypożyczenia) firma z reguły urządzenia te odświeża (sprawdza oraz czyści) i sprzedaje. Wtedy właśnie trafiają one do naszego sklepu z komputerami poleasingowymi w okolicach Krakowa.

Laptop poleasingowy – zalety

Podstawową korzyścią z zakupu używanego przez firmę na mocy umowy wypożyczenia laptopu będzie niska cena urządzenia oraz nieproporcjonalnie wysoka w stosunku do tej ceny jakość.

Komputery poleasingowe to nierzadko urządzeniu wysokiej klasy. W naszym sklepie z komputerami poleasingowymi w okolicach Krakowa bez problemu znajdziesz modele,  charakteryzujące się takimi o dodatkami, jak:

  • miejsce na kartę SIM (modem LTE),
  • system operacyjny w wersji Pro
  • wytrzymała obudowa,
  • profesjonalne układy klasy Quadro, umożliwiające obróbkę grafiki czy tworzenie wideo na poziomie profesjonalnym.

Wszystkie te korzyści nasz sklep z komputerami poleasingowymi oferuje za nieproporcjonalnie niską cenę. Sprzęt najwyższej klasy za grosze? Takie rzeczy tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pod adresem: https://www.comtrade.pl/.

Na co powinno się uważać chcąc kupić laptop poleasingowy?

Kupując używany sprzęt zawsze musisz liczyć się z ryzykiem, że będzie miał on jakieś ukryte uszkodzenia. Część z nich może ujawnić się dopiero po dłuższym czasie użytkowania. Co powinieneś więc zrobić, aby zakup super taniego laptopa okazał się hitem, a nie kitem?

Rozwiązaniem jest zakup u zaufanego sprzedawcy. Musi on dochowywać takich podstawowych wymogów, jak danie gwarancji na kupowany u niego sprzęt. Skoro sprawdził go przed zakupem, nie powinien mieć z tym najmniejszego problemu.

Jeśli szukasz zaufanego sprzedawcy używanego sprzętu elektronicznego, to wybierz najlepszy sklep z komputerami poleasingowymi w okolicach Krakowa – czyli Comtrade! Oferujemy wyłącznie sprawdzony przez nas sprzęt najwyższej jakości. Nie boimy się dawać Ci pełnej gwarancji na wszystko, co u nas zakupisz. Wysoka jakość i pełne bezpieczeństwo za cenę na każdą kieszeń – to nasza propozycja dla Ciebie!