Tragiczny wypadek w Czarnym Dunajcu: Samochód zniszczył budynek, kierowca zniknął

Tragiczny wypadek w Czarnym Dunajcu: Samochód zniszczył budynek, kierowca zniknął

W malowniczej miejscowości Czarny Dunajec doszło do niewyobrażalnej katastrofy. Samochód osobowy z ogromną siłą uderzył w jedno z budynków, powodując jego istotne uszkodzenie. Zdarzenie to zmusiło straż pożarną do podjęcia działań mających na celu zabezpieczenie miejsca kolizji.

Zdarzenie miało miejsce około 4 nad ranem na ulicy Kolejowej. Właśnie wtedy to samochód osobowy z niekontrolowaną prędkością wpadł w nienaruszony dotychczas dom. Pęd pojazdu był tak duży, że auto wbite zostało w kąt budynku, powodując znaczne jego uszkodzenia. Skutek? Rozsypane cegły zarówno na chodniku, jak i na rozbitym aucie.

Jednak najbardziej niepokojące jest, że kiedy strażacy przybyli na miejsce kolizji, nie znaleźli tam kierowcy. Informacje od jednego ze świadków sugerują, że po uderzeniu mężczyzna opuścił pojazd i odszedł bez słowa.

Budynek po tym tragicznym incydencie został przez straż pożarną odpowiednio zabezpieczony. Niemniej jednak, jego stan jest na tyle zły, że nadzór budowlany będzie musiał dokonać oceny, czy budynek można jeszcze uratować.