W Krakowie odbyło się Tuning Show Expo

W Krakowie odbyło się Tuning Show Expo

Za nami wyjątkowy weekend dla miłośników motoryzacji w Krakowie. 9 i 10 września był czasem pełnym atrakcji związanych z samochodami, tuningiem i sportem motorowym. To wszystko za sprawą Tuning Show Expo – imprezy, która przyciąga swoim spektaklem zarówno dorosłych, jak i młodszych fanów silników.

Tuning Show Expo to nie tylko pokaz samochodów. To jedna z największych tego typu imprez w Małopolsce, skupiająca na swoim terenie fanów szybkich aut i tuningu. W programie tego dwudniowego festiwalu znalazły się m.in. pokazy driftu, spotkania ze znanymi postaciami ze świata tuningu i motorsportu, a także zawody car audio PASCA.

Organizatorzy postarali się, aby każdy odwiedzający znalazł coś dla siebie. Na terenie expo podzielonym na strefy tematyczne można było m.in. zobaczyć designerskie rozwiązania w tuningu samochodowym, przejechać się największym na świecie monster truckiem, który został zbudowany w Polsce na bazie Nissana Titana, czy też uczestniczyć w pokazach drift TAXI.

Ale Tuning Show Expo to nie tylko emocje dla miłośników motoryzacji. Organizatorzy zapewnili atrakcje dla całej rodziny, które miały także walor edukacyjny. Podczas imprezy odbywały się spotkania z influencerami, youtuberami i tiktokerami związanymi z motoryzacją, pokazy zdalnie sterowanych modeli do driftu, czy też profesjonalne symulatory wyścigowe. Była również możliwość przejażdżki helikopterem, co na pewno dostarczało niezapomnianych wrażeń.