Wakacje za granicą z większym bagażem? Dostań się na lotnisko własnym samochodem!

Wakacje za granicą z większym bagażem? Dostań się na lotnisko własnym samochodem!

Jeżeli wybierasz się w podróż samolotem z Krakowa – masz szczęście. Port Lotniczy Kraków-Balice jest doskonale skomunikowany z centrum miasta. Dzięki temu szybko i wygodnie dotrzesz do terminala specjalnym połączeniem kolejowym z Dworca PKP. A co jeśli mieszkasz w inne lokalizacji i chcesz sprawnie dostać się na miejsce wylotu? Wybierz podróż własnym samochodem, a na lotnisku zostaw go na zaufanym strzeżonym parkingu. Sprawdź, jak to działa i czy się opłaca.

Strzeżony parking na Balicach – gdzie się znajduje?

Monitorowanych miejsc postojowych należy szukać w odległości ok. 400 metrów od terminala lotniska. To zaledwie kilka kroków z bagażem od opuszczenia pojazdu. To doskonała opcja zwłaszcza dla tych podróżnych, którzy zabierają ze sobą ciężki i mało poręczny bagaż lub lecą z dziećmi.

Parking na Balicach łatwo zauważyć już z daleka, a z niego już tylko chwila do terminala i hali odpraw. Jeśli ktoś wybiera się w podróż z Balic po raz pierwszy, bez trudu odnajdzie właściwe miejsce. Taka lokalizacja strzeżonych miejsc postojowych nie jest przypadkowa. Ma na celu troskę o bezpieczeństwo i wygodę podróżnych – zaznacza manager grupy Interparking.

Ile kosztuje postój i od czego zależy cena?

Jeśli chodzi o Balice-parking, cena zależy przede wszystkim od czasu, na jaki chcesz pozostawić pojazd. Obecnie cennik rozpoczyna się od 10 zł za godzinę postoju, a kończy na 170 zł za 8 dni. Koszty zdecydowanie rekompensuje bezcenne poczucie bezpieczeństwa swojego samochodu – masz pewność, że odbierzesz je dokładnie w takim stanie, jak w dniu twojego wylotu.

Musisz także wiedzieć, że parking w Krakowie-Balicach to nie tylko nadzorowane miejsca postojowe. W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania klientów firmy takie jak Interparking mają w swojej ofercie również:

  • usługę myjni;
  • wypożyczenie fotelika dziecięcego;
  • opcję wykorzystania kompresora;
  • skorzystanie z akumulatora do podładowania własnego.

Jeśli zdecydujesz się na bilet parkingowy, od operatora otrzymasz także atrakcyjne zniżki na ubezpieczenie turystyczne. Co najważniejsze, rezerwacji dogodnego miejsca możesz dokonać z dużym wyprzedzeniem za pośrednictwem strony internetowej firmy.

 https://interparkingbalice.pl/