28-letni mężczyzna ukrywał narkotyki na swoim podwórku: W rękach policji

28-letni mężczyzna ukrywał narkotyki na swoim podwórku: W rękach policji

Właściwie działające służby policyjne w Krakowie skutecznie doprowadziły do zatrzymania 28-latka, który podejrzewany był o przechowywanie narkotyków na terenie swojej własności. Po postawieniu zarzutów mężczyźnie grozi teraz kara pozbawienia wolności.

Służby policyjne skierowały swoje kroki do jednej z posesji położonej w Bieżanowie, gdyż według zgromadzonych dowodów, jeden z mieszkańców miał tam ukrywać narkotyki. Kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce, natrafili na 28-letniego mężczyznę, który po krótkiej konwersacji przyznał się do posiadania nielegalnych substancji przechowywanych w garażu przed domem.

Aby potwierdzić te informacje, na miejsce został wezwany przewodnik z psem służbowym. Czworonóg błyskawicznie namierzył miejsca, gdzie mężczyzna ukrywał narkotyki. W wyniku przeprowadzonego przeszukania, funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 260 gramów amfetaminy, więcej niż 140 gramów mefedronu, 90 gramów haszyszu oraz 20 gramów marihuany.

28-letni mężczyzna, wobec którego zgromadzono dowody wskazujące na przygotowanie do wprowadzenia do obrotu i posiadania znacznych ilości narkotyków, został aresztowany i przetransportowany do aresztu policyjnego. Zostały mu postawione poważne zarzuty, za które grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo, na mężczyznę nałożono policyjny dozór oraz poręczenie majątkowe.