Homla – Zakopane Wieliczka i Kraków

Homla – Zakopane Wieliczka i Kraków

Homla.pl jest portalem ogłoszeniowym branży nieruchomości. Na jej stronach publikowane są ogłoszenia o sprzedaży i najmie nieruchomości: domów, mieszkań, działek, lokali użytkowych oraz różnego rodzaju obiektów i gruntów.

Portal powstał w 2015r. i przez cały czas swojego istnienia, skutecznie wspiera zarówno właścicieli, jak i poszukujących nieruchomości, budując przestrzeń do realizacji transakcji na rynku. Szczególną grupę podmiotów publikujących ogłoszenia są biura pośrednictwa oraz deweloperzy, którzy mogą pochwalić się największą liczbą ofert widocznych na portalu. Na stronach serwisu nie brakuje również ogłoszeń dodawanych przez prywatnych właścicieli i firmy posiadające nieruchomości do zbycia lub wynajęcia.

Małopolskie w czołówce regionów

Polska jest bardzo ciekawym rynkiem nieruchomości, różnorodnym i specyficznym. Praktycznie każdy z regionów naszego kraju rozwija się dzięki licznym inwestycjom infrastrukturalnym oraz prężnej działalności inwestycyjnej firm i drobnych inwestorów.

Do najciekawszych regionów Polski należy region Małopolski z najbardziej rozpoznawalnymi miastami regionu – Krakowem, Zakopanem i Wieliczką. Choć bardzo różne w charakterze, te trzy miasta mają kilka cech wspólnych. Przede wszystkim są bardzo dobrze znane i rozpoznawalne, zarówno przez mieszkańców naszego kraju, jak i obcokrajowców. Sławę zawdzięczają turystyce – zabytkom, przyrodzie i pięknym widokom. Region słynie też z innowacyjności i nowoczesności.

Popularność tych miast, wpływa pozytywnie na ich rozwój oraz inwestycje. Jednym z głównych motorów napędowych rynku wewnętrznego jest m.in. budownictwo mieszkaniowe. Tutaj spory udział mają deweloperzy oraz firmy branży turystycznej.

Na Homla znajdziesz różne oferty

Nowe inwestycje są niezwykle ważne dla rozwoju. Jednak dla osób mieszkających w Małopolsce, nie tylko nowe jest istotne. Znacznie większy od pierwotnego, czyli nowego, jest rynek wtórny. Rynek nieruchomości z tzw. drugiej ręki, lokali używanych.

Homla.pl jest portalem uniwersalnym, zbierającym oferty zarówno nieruchomości nowych, jak i używanych. Znajdziemy tu np. mieszkania i domy oferowane bezpośrednio przez firmy deweloperskie oraz te proponowane przez biura pośrednictwa nieruchomościami. Najwięcej proponowanych mieszkań zlokalizowanych jest w miastach, oferowanych domów na obrzeżach, a działek budowlanych poza miastami. To uniwersalna prawidłowość, determinowana przede wszystkim dostępnością, popytem i ceną. A to co wyróżnia region to piękno i infrastruktura.

Region, ze względu na atrakcyjność, rozwinął także rynek usług turystycznych oraz jego otoczenie – gastronomię, infrastrukturę sportową, baseny, trasy piesze i drogi. To wszystko pomogło w stworzeniu bogatej bazy noclegowej, przyciągając tysiące turystów pragnących wypoczynku irozrywki. To właśnie ta ogromna liczba przyjezdnych, tworzy również popyt na nieruchomości. Zauroczeni pięknem turyści, podejmują często decyzję o kupnie domu czy mieszkania, lub rozpoczęciu działalności gospodarczej. Dla nich również rynek jest otwarty, a mnogość ofert daje podstawę do decyzji o zakupie czy najmie nieruchomości.

Homla.pl to kopalnia ofert, w której każdy znajdzie coś dla siebie. To niewyczerpane źródło okazji i atrakcyjnych propozycji. Warto śledzić nowości na portalu wypatrując wymarzonej okazji.

Zapraszamy na Homla.pl