ICE Kraków Centrum Kongresowe: 10 lat pełne atrakcji i rozrywki

ICE Kraków Centrum Kongresowe: 10 lat pełne atrakcji i rozrywki

Centrum Kongresowe ICE Kraków ma zaszczyt obchodzić swoje dziesiąte urodziny, które odbędą się w tym roku. Wydarzenie to zapewni uczestnikom mnóstwo atrakcji i rozrywki. Szczegóły dotyczące tego wydarzenia zostały już ujawnione.

Już 1 czerwca, od godziny 9:30 do 15:00, warto zarezerwować czas na wizytę w ICE Kraków. Przygotowano wiele atrakcji dla całej rodziny! Będzie można podziwiać pokazy walki karate, cieszyć się kreatywnymi zabawami w stoisku Czuczu z animatorem, obejrzeć film dla dzieci „Baranek Shaun. Film”, a także wziąć udział w warsztatach plastycznych „Latające smoki” i „Zaczarowany zamek”. Czeka na nas również interaktywne widowisko „Jak w bajce” oraz oprowadzanie po studiu hybrydowym ICE Kraków.

Dodatkowo, dla zwiedzających zostanie przygotowana zewnętrzna strefa cateringowa przez Masters Catering, gdzie będzie można skosztować smacznych przekąsek i napojów za symboliczną kwotę. Będą tam również dostępne urodzinowe cukierki oraz dystrybutory z wodą i bidony od miejskich Wodociągów.

Bezpłatne bilety na seans filmowy będą dostępne od 27 maja w miejskich punktach INFO Kraków. Wejściówki na zwiedzanie studia hybrydowego można odebrać w dniu imprezy w punkcie informacji turystycznej na terenie ICE Kraków. Ponadto, parking podziemny w ICE Kraków będzie tego dnia całkowicie bezpłatny!

Harmonogram wydarzenia obejmuje uroczyste rozpoczęcie o godzinie 9:30, program „Jak w bajce” na czerwonym dywanie, pokaz karate, zwiedzanie studia hybrydowego, seans filmowy dla dzieci, warsztaty dla dzieci „Zaczarowany zamek” i „Latające smoki”, oraz zakończenie wydarzenia o godzinie 15:00.