Jak zasmakować luksusu żeglowania jachtem bez patentu?

Jak zasmakować luksusu żeglowania jachtem bez patentu?

Niezwykły krajobraz, rozciągający się w każdym kierunku z perspektywy jeziora zachwyci każdego konesera piękna przyrody. Jeśli zastanawiasz się, czy możliwe jest żeglowanie jachtem w gronie rodziny lub znajomych bez patentu żeglarskiego, odpowiadamy: tak, jak najbardziej.

Jak żeglować bez patentu?

Czy wiesz, że żeglowanie luksusowym, nowym, bogato wyposażonym jachtem w towarzystwie nawet dziesięciu osób dostępne jest dla każdego? Czarter jachtu w Tempesta dostępny jest dla osób, posiadających uprawnienia do obsługi żaglowców oraz dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad rozpoczęciem przygody z żeglarstwem. Jeśli nie posiadasz patentu, uprawniającego do wypożyczenia jachtu lub posiadasz uprawnienia od niedawna, możesz czarterować jacht ze sternikiem. Dzięki ofercie Tempesta z Iławy możesz zwiedzić najpiękniejsze zakątki Jezioraka i wypocząć w towarzystwie najbliższych tak, jak jeszcze nie mieliście okazji wspólnie spędzać czasu. Tempesta jest rodzinną firmą, powstałą z pasji do żeglowania, jezior oraz nieustannie rozwijającą się dla satysfakcji swoich klientów. Nie ważne, czy chcesz wynająć jacht prywatnie, czy na firmę. W Tempesta możesz spędzić wolny czas na luksusowej jednostce nawet, gdy nie możesz samodzielnie nią sterować.

Aby żeglować luksusowym jachtem, nie musisz mieć patentu

Czarter jachtu w Iławie-dla Ciebie i Twoich bliskich

Tempesta jako firma z Iławy, powstała dla osób, które marzą o luksusowym jachcie i poszukują pomysłu na spędzenie czasu z najbliższymi oraz naturą zaskakuje zróżnicowaniem oferty oraz najwyższym poziomem usług. Tempesta czarter jachtów w Iławie oferuje wspaniałe chwile na Jezioraku. Wypożyczenie jachtu, doskonale wyposażonego i utrzymanego w idealnym stanie możliwe jest ze sternikiem. Zabierz na jacht swoja rodzinę. Niech najmłodsi zarażą się pasją do jezior oraz eksplorowania piękna niezmąconej przyrody. Twój pomysł z pewnością spodoba się dzieciom, które zachwycone będą podziwiały piękno Jezioraka. Dzięki możliwości czarteru jachtu na jeziorze Jeziorak w Iławie żeglowanie jachtem dostępne jest dla każdego. Nie potrzebne są uprawnienia. Wystarczy chęć rozpoczęcia niezwykłej przygody. Żeglowanie z najbliższymi to również możliwość spędzenia romantycznych, wyjątkowych chwil na jeziorze. Na jachcie we dwoje? To doskonała okazja do wyznań, oświadczyn, świetny sposób na spędzenie rocznicy. Spędź wyjątkowe chwile na jachcie, a będziecie mieli co wspominać przez wiele lat lub złapiecie bakcyla żeglowania i nie będzie to wasza jedyna wycieczka. Jachty, które dostępne są w ofercie Tempesta stanowią zestawienie nowoczesnych modeli, zachwycających doskonałym stanem technicznym oraz bogatą opcją wyposażenia.

Stylowe jachty nowocześnie wyposażone, dla wymagających

Czarter jachtu na Jezioraku na eventy firmowe

Oferta czarterów jachtów na Jezioraku w Iławie adresowana jest między innymi do właścicieli przedsiębiorstw, poszukujących dla swoich pracowników najwyższej jakości rozrywki, niecodziennej opcji na wyjazd integracyjnej oraz nietypowej lokalizacji na firmowy event. Czarter jachtu w Iławie z noclegiem lub bez doskonale wygląda w firmowych archiwach. Zdjęcia z takiego wydarzenia staną się ozdoba każdego, firmowego wnętrza. Możliwość czarteru jachtu ze sternikiem gwarantuje najwyższą jakość obsługi, bezpieczeństwo oraz zwiedzanie urokliwych zakątków Jezioraka niezależnie od posiadania patentu żeglarskiego. Nasza ekipa to osoby, dla których żeglowanie i woda są pasją, zainteresowaniem oraz całym życiem. Nie możemy funkcjonować bez żeglowania, dlatego jest nam niezmiernie miło, gdy wybieracie naszą ofertę czarteru jachtu ze sternikiem. Dokładamy starań, aby czas, spędzony na jachcie stał się wyjątkowy. Jesteśmy zorientowani na zadowolenie klientów, dlatego dopasowujemy swoją ofertę do Twoich oczekiwań. Nasz sternik może uczestniczyć czynnie w wydarzeniu lub zająć się jedynie sterowaniem maszyny.

Czarter jachtu-dla ilu osób?

Wynajęcie jachtu ze sternikiem lub samodzielnie to doskonały sposób na spędzenie czasu w gronie rodziny, przyjaciół lub współpracowników. W Tempesta dostępne są najwyższej jakości, nowoczesne jachty w idealnym stanie. Ich widocznie luksusowe wyposażenie sprawia, że wycieczka staje się czasem luksusowym, spędzonym w beztroskiej atmosferze relaksu. W ofercie Tempesta z Iławy dostępne są jachty, które na swoich pokładach pomieszczą od 6 do nawet 10 osób. Jacht

  • Antila 24,4,
  • Antila 27 oraz
  • Maxus 24 Evo

mogą stać się Twoim wymarzonym miejscem na weekend. Wynajęcie jachtu wiąże się ze spełnieniem warunków, podpisaniem umowy wynajmu oraz wpłata zaliczki. Jachty wyposażone w nowoczesne silniki są jednostkami niezawodnymi i gwarantującymi niezapomniane przeżycia. Nie musisz wyjeżdżać za granicę, by doświadczyć luksusu żeglowania jachtem, dryfowania w zakątkach nieodkrytej przyrody. Jachty, dostępne w opcji czarterowania w Tempesta są jednostkami bardzo zadbanymi, czystymi, gdzie przestrzegane są wszelkie wymogi sanitarne. Wyposażenie jachtów zachwyca nowoczesnością oraz kompleksowością.

Wybierz jacht odpowiedni do swoich oczekiwań

Czarter jachtu ze sternikiem dla początkujących i bez patentu

Aby czarterować jacht nie trzeba wychodzić z domu. Rezerwacji jachtu dokonać można telefonicznie lub poprzez formularz, dostępny na stronie internetowej. Czarter jachtu w Iławie możliwy jest po uprzednim wypełnieniu formularza, wyborze jednostki oraz opcji wynajmu jachtu ze sternikiem lub bez. Jeśli chcesz samodzielnie sterować jachtem, musisz okazać dokument, potwierdzający Twoje uprawnienia. Dla osób, które dopiero zdobyły patent i chcą podszlifować umiejętności, czartery Tempesta możliwe są ze sternikiem, który odpowie na wszystkie pytania i podzieli się własnym doświadczeniem. Czarter jachtu w Iławie? Wybierz doświadczenie i profesjonalizm Tempesta.

Relaks dla Ciebie i Twoich bliskich

Artykuł powstał we współpracy z:

Tempesta
Czarter jachtów
ul. M. Wańkowicza 12
14-200 Iława
tel.: +48 518 751 036
www: https://tempesta-jachty.pl