Kontynuują się poszukiwania zaginionej kobiety, która opuściła swój bagaż w autokarze

Kontynuują się poszukiwania zaginionej kobiety, która opuściła swój bagaż w autokarze

Funkcjonariusze Policji w Krakowie przekazali informacje o tajemniczym zniknięciu młodej kobiety, podróżującej autokarem na trasie Rosja-Węgry przez Polskę. W nieznanej bliżej lokalizacji, kobieta postanowiła opuścić pojazd.

9 czerwca 2024 roku, Darja Mochliak podróżowała autokarem na trasie z Rosji do Węgier, przejeżdżając przez Polskę. Niespodziewanie, 26-latka postanowiła opuścić autokar w miejscowości położonej między Kielcami a Krakowem, pozostawiając cały swój bagaż. Od tego momentu, jej los jest nieznany. Dodatkowo komplikuje to fakt, że pani Darja nie mówi po polsku.

Podano również rysopis zaginionej: wzrost pomiędzy 178 a 180 cm, wagę szacuje się na 70 kg, posiada krępa sylwetkę. Jej włosy są proste i długie do ramion, o ciemnobrązowym kolorze; oczy ma niebieskie. Wyróżniające ją cechy to przebarwienia skóry na prawej stronie brzucha oraz deformacja płytek paznokci u obu kciuków.

W dniu, kiedy zaginęła, miała na sobie czarne długie spodnie, czarną kamizelkę oraz granatowe buty sportowe marki New Balance. Miała również przy sobie czarną torebkę.

Policja prosi o wszelkie informacje mogące przyczynić się do odnalezienia Darji. Osoby, które widziały kobietę lub coś wiedzą o jej losie, proszone są o kontakt z Komisariatem II Policji w Krakowie pod numerem telefonu 47-83-52-915 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.