Kraków: Aresztowano zastępcę naczelnika CBŚP podejrzanego o dotkliwe pobicie żony

Kraków: Aresztowano zastępcę naczelnika CBŚP podejrzanego o dotkliwe pobicie żony

Jak poinformowała Gazeta Wyborcza, w zeszłym tygodniu aresztowano zastępcę naczelnika CBŚP, który podejrzany jest o ciężkie pobicie żony. Kobieta z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala. Natomiast krakowski funkcjonariusz trafił już do tymczasowego aresztu. Sprawę bada Biuro Spraw Wewnętrznych Policji.

W minionym tygodniu dyżurny policyjny otrzymał zgłoszenie o domowej awanturze, do której doszło w jednym z krakowskich lokali mieszkalnych. Do akcji oddelegowano funkcjonariuszy krakowskiej policji, którzy po dotarciu na miejsce znaleźli ciężko pobitą kobietę z poważnymi obrażeniami ciała. Poszkodowaną natychmiast zajął się zespół ratownictwa medycznego, przewożąc pacjentkę do pobliskiego szpitala.

Podobne informacje możesz też znaleźć na https://infogostyn.pl, a przy okazji być na bieżąco z wiadomościami z regionu.

Zastępca naczelnika CBŚP zawieszony w czynnościach funkcjonariusza

W związku z pobiciem krakowscy policjanci zatrzymali jej męża, którym okazał się zastępca naczelnika Centralnego Biura Śledczego Policji w Krakowie. Jak relacjonuje zespół prasowy CBŚP, w ramach dochodzenia krakowski funkcjonariusz został zatrzymany i osadzony w areszcie tymczasowym. Ponadto, został także zawieszony w swoich czynnościach.

Zobacz, jakiego dramatycznego znaleziska dokonano w Mszanie Dolnej.

Jak na tę chwilę dochodzenie nadal jest w toku. Sprawą zajmuje się prokuratura i Biuro Spraw Wewnętrznych Policji.