Kraków Balice parking – cena w okresie ferii zimowych

Kraków Balice parking – cena w okresie ferii zimowych

Parking w pobliżu lotniska Kraków Balice jest chętnie wybierany w okresie ferii zimowych przez osoby, które wylatują na urlop z lotniska. Atrakcyjna lokalizacja oraz konkurencyjne ceny sprawiają, że wielu turystów decyduje się zostawić samochód na czas wakacji w dozorowanym miejscu. Sprawdź, jakie są ceny za postój w okresie ferii i dlaczego warto skorzystać z parkingu.

Skorzystaj z parkingu przy lotnisku Kraków Balice

Co Cię zaskoczy, wybierając Kraków Balice parking? Cena za postój z pewnością stanowi czynnik zachęcający, ponieważ w okresie ferii zimowych możesz zostawić swój samochód na dozorowanym parkingu w odległości zaledwie 400 metrów od terminalu już od 120 złotych za 7 dni. Atrakcyjna oferta sprawia, że wielu turystów jest zainteresowanych taką opcją, dlatego zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsca. Choć parking posiada sporą liczbę miejsc parkingowych, ferie zimowe to okres zwiększonego ruchu turystycznego, a rezerwacja daje pewność, że wolne miejsce będzie na ciebie czekać w wybranym terminie.

Jak dokonać rezerwacji? To bardzo proste

Rezerwacja online pozwoli Ci na wcześniejsze zamówienie wolnego miejsca w wybranym terminie. Parking jest otwarty 24 godziny na dobę, także w niedzielę i święta, więc niezależnie od tego, kiedy wybierasz się na ferie, możesz zostawić swój samochód na parkingu także w nocy. Darmowy transfer z parkingu na lotnisko i z powrotem pozwoli Ci swobodnie się poruszać i dotrzeć z bagażem prosto pod terminal.

Na parkingu można skorzystać także z dodatkowych udogodnień, takich jak stacja ładowania dla pojazdów elektrycznych czy myjka. Co więcej, osoby, które zarezerwują miejsce online, mogą otrzymać nawet 15% zniżki na ubezpieczenie turystyczne. Z nami możesz zadbać o to, aby Twój wyjazd na ferie zimowe był w pełni przygotowany. Dozorowany parking w pobliżu lotniska to idealne miejsce na to, abyś mógł zostawić samochód w bezpiecznym miejscu na czas wylotu.