Luis Fernandez z Wisły Kraków stanie przed Komisją Ligi

Luis Fernandez z Wisły Kraków stanie przed Komisją Ligi

W najbliższym czasie Luis Fernandez stanie przed Komisją Ligi, gdzie będzie tłumaczyć się ze swojego zachowania, jakie miało miejsce po spotkaniu Wisły Kraków z Wisłą Płock. Zaraz po zakończonym meczu doszło do incydentu, w trakcie którego napastnik Wisły Kraków uderzył obrońcę Wisły Płock, Damiana Michalskiego.

Podczas ostatniego meczu Wisły Kraków z Wisłą Płock, a dokładniej chwilę po zakończeniu spotkania, Luis Fernandez uderzył Damiana Michalskiego w okolicach głowy, z czego będzie się teraz tłumaczyć przed Komisją Ligi. Warto zaznaczyć, że Wisła Płock wygrała z piłkarzami „Białej Gwiazdy” 4:3, strzelając swojego ostatniego gola z rzutu karnego podczas dogrywki.

Płoccy kibice świętowali na trybunach zwycięstwo swojej drużyny, machając prowokacyjnie w stronę krakowskiego sektora. Na reakcję krakowian nie trzeba było długo czekać, ponieważ chwilę potem z ich trybun zaczęły wylatywać butelki i inne przedmioty, które lądowały na płycie boiska. Sytuacja szybko stała się bardzo napięta, a rozładować próbował ją m.in. Luis Fernandez.

Najświeższe wiadomości o Wiśle Kraków i wielu innych ciekawostkach ze świata futbolu publikuje też strona https://www.futboland.pl.

Fernandez uderzył Michalskiego w okolicach głowy

Początkowo napastnik Wisły Kraków próbował uspokajać swoich fanów. Jednak gdy goście skierowali się w stronę szatni, Fernandez nagle podbiegł do Michalskiego i uderzył lub mocno popchnął go w okolicach głowy. Wyczyn ten jeszcze bardziej zaognił sytuację na stadionie, która na szczęście została szybko opanowana.

Dla Luisa Fernandeza wpłynęło już wezwanie na Komisję Ligi, gdzie będzie musiał wyjaśnić swoje niestosowne zachowanie. I wszystko wskazuje na to, że napastnik „Białej Gwiazdy” zostanie ukarany za swoje postępowanie.

Polecamy też zapoznać się z najbardziej interesującymi atrakcjami Krakowa i okolic.