Podszywanie się pod Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie: Oszustwo z promocyjnymi biletami miesięcznymi

Podszywanie się pod Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie: Oszustwo z promocyjnymi biletami miesięcznymi

Pragniemy zwrócić uwagę wszystkich mieszkańców na niepokojący incydent, który ma miejsce w sieci. Wydaje się, że pewna osoba lub grupa osób podszywa się pod Zarząd Transportu Publicznego, próbując sprzedać rzekomo tanie bilety miesięczne na korzystanie z komunikacji miejskiej w Krakowie. Chcielibyśmy podkreślić, że jest to w pełni oszukańcze i absolutnie nielegalne działanie.

Osoba ta lub te osoby używają platformy Facebook do promowania swojej fałszywej oferty. Reklamują w ten sposób bilety miesięczne na krakowską komunikację miejską, które są rzekomo dostępne w obniżonych cenach. Musimy jednak wyraźnie podkreślić, że jest to nic innego jak czyste oszustwo.

Działanie takie polega na podszywaniu się pod Zarząd Transportu Publicznego miasta Kraków. To niebezpieczne i nieetyczne działanie prowadzi do wprowadzania ludzi w błąd i potencjalnego wyłudzenia pieniędzy od niewinnych osób. W związku z powyższym, apelujemy o szczególną ostrożność przy korzystaniu z ofert pojawiających się w mediach społecznościowych.