Święty Mikołaj przemierza Kraków świątecznym tramwajem MPK: nie przegap tego wydarzenia

Święty Mikołaj przemierza Kraków świątecznym tramwajem MPK: nie przegap tego wydarzenia

Zapraszamy na szczególny przejazd tramwajem, który odbędzie się 6 grudnia w Krakowie. Tego dnia tradycyjny krakowski tramwaj zabierze na pokład bardzo specjalnego gościa – Świętego Mikołaja, który przygotował dla każdego dziecka słodki podarunek. Rozpoczęcie kursu zaplanowano na godzinę 17:30, a miejsce startu to Nowa Huta. Sprawdźcie, na którym z przystanków będzie można dołączyć do wyjątkowej podróży i spotkać się twarzą w twarz z tą niezwykłą postacią.

Początek podróży Świętego Mikołaja zaczniemy w Nowej Hucie, konkretnie przy przystanku Bardosa (kierując się w stronę centrum). O godzinie 17:30 będzie tam czekał na pasażerów nasz świąteczny tramwaj MPK. Kierując się przez ulicę Ptaszyckiego, plac Centralny, aleję Pokoju oraz ulice Grzegórzecką i Starowiślną, dotrzemy do serca miasta. Po przyjeździe do centrum tramwaj z Mikołajem na pokładzie będzie kontynuował swoją trasa wzdłuż I Obwodnicy, zatrzymując się na każdym przystanku, aż do godziny 20:00.

Przedstawiciele Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego S.A. w Krakowie serdecznie zapraszają wszystkie dzieci na wspólną podróż z Mikołajem świątecznym tramwajem MPK, który został specjalnie udekorowany i oświetlony na tę okazję.