Tragiczne zdarzenie drogowe w Czajkowicach – nowe informacje od lokalnej policji

Tragiczne zdarzenie drogowe w Czajkowicach – nowe informacje od lokalnej policji

Informacje dotyczące dzisiejszego tragicznego zdarzenia drogowego na trasie Olkusz-Kraków zostały uzupełnione przez funkcjonariuszy miejscowej komendy policji.

Zgodnie z otrzymanymi danymi, niefortunne zdarzenie miało miejsce 8 lipca, około godziny 6 rano. Kierujący mercedesem, z przyczyn które nadal pozostają niewyjaśnione, stracił panowanie nad swoim pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu. Nastąpiło bezpośrednie zderzenie czołowe z ciężarówką. W wyniku tego tragicznego incydentu, życie na miejscu stracił 32-letni kierowca mercedesa.

Oprócz służb policyjnych, na miejscu wypadku pracowały również jednostki straży pożarnej i pogotowia ratunkowego. Śledczy, działając wspólnie z prokuratorem i biegłym specjalizującym się w badaniu przyczyn wypadków drogowych, przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsca zdarzenia.

Detale i okoliczności tego tragicznego wypadku będą teraz dokładnie analizowane podczas śledztwa, które pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Kraków – Prądnik Biały prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Krakowie.