Twoje zdanie jest ważne! Pomóż wybrać miejsca na nowe wybiegi dla psów

Twoje zdanie jest ważne! Pomóż wybrać miejsca na nowe wybiegi dla psów

Obecnie trwają rozmowy i dyskusje społeczne, które mają na celu zidentyfikowanie potencjalnych lokalizacji dla przyszłych wybiegów dla naszych czworonożnych przyjaciół. Ankieta online jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych, którzy chcą mieć wpływ na to, gdzie powstaną te nowe przestrzenie. Każdy może wziąć udział w tym procesie do dnia 18 lutego.

Podstawowym celem tych konsultacji społecznych jest zebranie różnorodnych propozycji dotyczących miejsc, które mogłyby służyć jako nowe tereny do zabawy dla psów. Ankieta online, która ma pomóc w zebraniu tych informacji, zostanie niedługo uruchomiona. Oprócz tej formy głoszenia swojej opinii, przewidziane są również dwukrotne dyżury telefoniczne oraz otwarta debata społeczna. Podczas tego spotkania uczestnicy będą mieli okazję poruszyć wszelkie pytania czy wątpliwości.

Dokładając wszelkich starań, aby jak najwięcej osób mogło podzielić się swoją opinią, ankietę online można wypełnić aż do 18 lutego. W tym samym czasie istnieje możliwość zgłaszania sugestii, wniosków i propozycji za pomocą formularza konsultacyjnego. Ten jest dostępny w wersji papierowej w Urzędzie Miasta Krakowa (ul. Zabłocie 22), a także w siedzibie Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie (ul. Reymonta 20) oraz w biurach Rad Dzielnic.

Spotkanie konsultacyjne odbędzie się 28 lutego od godziny 17:00 do 19:00 w sali Portretowej Urzędu Miasta Krakowa przy pl. Wszystkich Świętych 3-4.