Wręczono tytuły Złotego, Srebrnego i Brązowego Ambasadora projektu

Wręczono tytuły Złotego, Srebrnego i Brązowego Ambasadora projektu

Zakończenie pilotażowego programu #Ogarniam życie zostało uświetnione galą, podczas której wręczono tytuły Złotego, Srebrnego i Brązowego Ambasadora projektu.

Projekt #Ogarniam życie, który rozpoczął się w listopadzie poprzedniego roku, został stworzony w odpowiedzi na sygnały dotyczące pogarszającego się stanu psychicznego młodych ludzi w mieście.

W ciągu pilotażowego programu, który odbył się w 40 szkołach podstawowych, uczestniczących w akcji, przeprowadzono wiele różnych aktywności sportowych. Odbyły się również warsztaty, spotkania, konkursy i szkolne akcje. Wszystko po to, aby młodzi ludzie wiedzieli, że nie są sami, a ich problemy są istotne zarówno dla rówieśników, jak i dla dorosłych.

Podczas gali, Andrzej Kulig, zastępca prezydenta Krakowa, wręczył przedstawicielom wszystkich uczestniczących placówek certyfikaty Szkoła Ambasador Projektu #Ogarniam życie, a także nagrodził przedstawicieli szkół, którzy zdobyli tytuły Złotego, Srebrnego i Brązowego Ambasadora.

Andrzej Kulig w swoim przemówieniu powiedział: „Cieszę się, że jesteście ambasadorami tego projektu i życzę Wam, abyście mogli powiedzieć, że radzicie sobie ze swoim życiem, ale również wspieracie innych, którzy mogą mieć trudności”.