Zaskakujące wydarzenie na ulicach Krakowa. Mężczyzna uciekł ze szpitala z kroplówką w ręku

Zaskakujące wydarzenie na ulicach Krakowa. Mężczyzna uciekł ze szpitala z kroplówką w ręku

W nocy, na jednej z ulic Krakowa doszło do zaskakującej sytuacji, której świadkiem był operator miejskiego systemu monitoringu. Na ulicy Wielickiej, operator zauważył nietypowy obraz – mężczyznę kroczącego od tramwaju z podpiętą kroplówką w dłoniach. Okazało się później, że ten niecodzienny przechodzień to uciekinier ze szpitala.

Kiedy zegar pokazywał godzinę 2:00 nad ranem, pracownik miejskiego systemu monitoringu w Krakowie natrafił na niezwykłą scenę. Mężczyzna, który właśnie opuszczał tramwaj na ulicy Wielickiej, w ręku trzymał podpiętą kroplówkę. W odpowiedzi na tę niecodzienną sytuację na miejsce został skierowany patrol straży miejskiej.

Gdy strażnicy miejski dotarli na miejsce, mężczyzna przyznał się, że poruszał się po mieście o tak nietypowej porze z podłączoną kroplówką ponieważ zdecydował się na ucieczkę ze szpitala. Kompromitująca sytuacja mężczyzny nie skończyła się jednak na tym. Okazało się, że był on także poszukiwany przez lokalną policję.

W efekcie jego powrót do placówki medycznej nie był już tylko sprawą służb zdrowia. Został również objęty szczególnym zainteresowaniem funkcjonariuszy policji, którzy podjęli dodatkowe środki w celu zapewnienia, że nie planuje kolejnej ucieczki.