Zniszczony pojazd na krakowskiej ulicy Różanej: właściciel wyznacza ultimatum dla sprawców

Zniszczony pojazd na krakowskiej ulicy Różanej: właściciel wyznacza ultimatum dla sprawców

Wydarzenie, które zaszokowało społeczność Krakowa, miało miejsce na ulicy Różanej. Nieznani przestępcy spowodowali szereg uszkodzeń w samochodzie tam zaparkowanym. Właściciel tego zniszczonego pojazdu postawił winowajcom ultimatum, mówiąc, że mają czas do 22 stycznia na zgłoszenie się i przyznanie do swojej winy.

Wiadomość o tym zaskakującym i niepokojącym incydencie rozprzestrzeniła się szybko w mediach społecznościowych. Szuka się osób odpowiedzialnych za zniszczenie pojazdu zaparkowanego na ulicy Różanej 9 w Krakowie. Sprawcy, którzy doprowadzili do tego stanu rzeczy, mają tylko do poniedziałku na zgłoszenie się. Po tym dniu właściciel auta planuje upublicznić nagrania z monitoringu, na których są widoczne osoby dokonujące aktu wandalizmu.

Do incydentu doszło 18 stycznia 2024 roku, około godziny 21:00. Zniszczeniu uległy różne części samochodu – przednia szyba, maska, dach i drzwi. Mimo że zdarzenie zostało zgłoszone na policję, sprawcy mają jeszcze możliwość rozwiązania tej kwestii w sposób polubowny.

Właściciel pojazdu zniszczonego przez wandali posiada kilka nagrań z monitoringu, na których są wyraźnie widoczne osoby odpowiedzialne za te szkody. Dodatkowo, właściciel zniszczonego samochodu postanowił zaoferować nietypową propozycję. Oferta ta obejmuje nagrodę w wysokości 1000 zł i pisemną gwarancję, że nie będą podjęte żadne dalsze kroki prawne wobec osoby, która pomoże w identyfikacji sprawców.