Początek społecznych konsultacji dotyczących nowych wybiegów dla psów w mieście

Początek społecznych konsultacji dotyczących nowych wybiegów dla psów w mieście

18 grudnia, to data, która zapoczątkowuje społeczne konsultacje na temat proponowanych miejsc dla nowych wybiegów dla psów. Zainteresowane osoby mogą wyrazić swoje zdanie poprzez wypełnienie ankiety online. Oprócz tego, organizatorzy udostępniają czas na telefoniczne konsultacje oraz planują zorganizować spotkanie, którego data zostanie niebawem podana do publicznej wiadomości.

Głównym celem zainicjowanych konsultacji jest zgromadzenie sugestii od mieszkańców dotyczących możliwych lokalizacji dla przyszłych wybiegów dla psów. Ankieta online, która ma służyć zebraniu tych propozycji, będzie dostępna wkrótce. Dodatkowo przewidziane są dwa okresy dyżurów telefonicznych oraz otwarte spotkanie konsultacyjne, podczas którego uczestnicy będą mieli możliwość zadania pytań i omówienia ewentualnych wątpliwości.

Złożone uwagi i sugestie zostaną następnie poddane procesowi formalno-prawnego sprawdzenia. Szczegółowe informacje na ten temat pojawią się niebawem na naszej stronie internetowej. Konsultacje odbędą się w okresie od 18 grudnia bieżącego roku do 28 lutego 2024 roku.

Aktualnie na terenie miasta działa już blisko 20 wybiegów i stref dla naszych czworonożnych przyjaciół. Mapę z ich lokalizacjami można odnaleźć na stronie Zarządu Zieleni Miejskiej. Większość z nich posiada urządzenia służące do nauki, treningu, ale przede wszystkim do zabawy dla naszych pupili.