Tragiczny wypadek na budowie w Krakowie: 27-letni pracownik zginął

Tragiczny wypadek na budowie w Krakowie: 27-letni pracownik zginął

Służby ścigania, w tym policja i prokuratura, podjęły czynności mające na celu ustalenie przyczyn i okoliczności tragicznego zdarzenia, które miało miejsce na budowie przy ulicy Piltza w Krakowie. Zgłoszenie o nieszczęśliwym wypadku dotarło do nich rano. Mówiło o śmiertelnym upadku 27-letniego mężczyzny z dachu obiektu. Wszystkie szczegóły zostały przekazane również do inspekcji pracy.

Niestety, pomimo podjęcia natychmiastowej reanimacji przez służby medyczne, nie udało się uratować życia młodego robotnika. Informację tę potwierdziła rzeczniczka prasowa krakowskiej policji, Anna Wolak-Gromala, która przekazała media, że wszelkie wysiłki służb ratowniczych okazały się nieskuteczne.

Po zgłoszeniu, które wpłynęło do policyjnej centrali przed godziną ósmą rano, na miejscu przeprowadzone zostały szczegółowe oględziny. Obecnie toczy się postępowanie mające na celu wyjaśnienie tragicznego zdarzenia. Śledztwo przeprowadzane jest pod nadzorem prokuratury, a dodatkowo wszystkie informacje w tej sprawie zostały przekazane do właściwej jednostki inspekcji pracy.